X
تبلیغات
رایتل

امروز خرید شارژ ایرانسل از طریق اینترنت یکی از راههای پر مخاطب می باشد. جرا که خرید شارژ اینترنتی ایرانسل دارای مزایای زیر می باشد:

1. خرید شارژ مستقیم ایرانسل

یکی از بهترین و اصلی ترین مزایای خرید اینترنتی شارژ ایرانسل ، خرید شارژ مستقیم ایرانسل می باشد چون در این روش دیگر مشترکین ایرانسل مجبور به وارد کردن کد پین شارژ نمی باشند و بعد از خرید شارژ مستقیم ایرانسل سیم کارت آنها به صورت اتوماتیک و آنی شارژ می گردد.

2.عدم پرداخت هزینه اضافی

 در خرید اینترنتی شارژ ایرانسل شما مجبور به پرداخت هزینه اضافی جهت خرید شار ژ نمی باشید و سیم کارت شمابا همان هزینه پرداختی شما شارژ می گردد.

3. خرید شارژ ایرانسل با قیمت دلخواه

یکی دیگر از مزایای خرید اینترنتی شارژ ایرانسل خرید شارژ با قیمت دلخواه می باشد شما از طریق پایگاه اینترنتی فروش شارژ ایرانسل می توانید سیم کارت خود را به قیمت دلخواه شارژ کنید و حداقل مبلغ برای خرید شارژ 500 تومان می باشد شما کافی است مبلغ دلخواه خود را در فرم خرید شارژ وارد نمایید و پرداخت را انجام دهید تا سیم کارت شما با قیمت درخواستی شما شارژ گردد.

4. خرید شارژ ایرانسل در 24 ساعت شبانه روز

از طریق پایگاههای اینترنتی فروش شارژ ایرانسل شما می توانید در هر زمان و مکان که دسترسی به اینترنت داشتید اقدام به خرید اینترنتی شارژ ایرانسل نمایید و خرید اینترنتی شارژ ایرانسل به طور 24 ساعته بوده و در آن تعطیلی و جود ندارد.

5. امکان پرداخت هزینه شارژ با تمامی کارت های عضو شبکه شتاب

شما با خرید اینترنتی شارژ ایرانسل می توانید هزینه شارژ را با کارت های بانکی عضو شبکه شتاب از یکی از در گاههای بانک ملی ،ملت و یا پاسارگاد بپردازید فقط باید توجه داشته باشید که کارت شما نیازمند رمز اینترنتی و یا رمز دوم می باشد که باید آن را از طریق دستگاههای خود پردازبانک مربوطه برای کارت خود تعریف کرده باشد.

خرید اینترنتی شارژ ایرانسل یکی از بهترین و راحت ترین روش های خرید شارژ می باشد که امروزه بیشتر مشترکین ایرانسل، رایتل، همراه اول و تالیا  سیم کارت های خود را از طریق پایگاههای اینترنتی فروش شارژ ایرانسل ،شارژ می نمایند.

توجه داشته باشید در حال حاضر قیمت یک کارت شارژ 1000 تومانی در فروشگاه  شما 980 ،2000 تومانی 1960 ، 5000 تومانی 4900 ، 10000 تومانی 9800 و 20000 تومانی 19600 در نظر گرفته شده که جهت فروش بسیار مناسب است .تاریخ : یکشنبه 8 آذر 1394 | 13:54 | چاپ | نویسنده: مهدی | نظرات (0) (0 لایک)
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • کاروان دل